Informatietype:
Webinar
Thema:
Digital twinning
Digitalisering
1 aflevering

Predictive twins in de gebouwde omgeving

In dit webinar gaan we in op wat een Digital Twin is, wat nodig is om deze te upgraden naar Predictive Twins en hoe je ze in praktijk brengt. We discussiëren over welke impact een Predictive Twin zal hebben op de gebouwde omgeving en hoe lang het gaat duren voordat we zo ver zijn in onze sector. Je leert wat we kunnen bereiken met de inzet van Predictive Twins, zoals het verbeteren van veiligheid, kostenreductie, het verminderen van hinder en het bijdragen aan circulariteit door verhoging van duurzaamheid.

Deze webinar is geschikt voor iedereen die geïnteresseerd is in en/of betrokken is bij digitalisering van de bouw’ van assetmanager, BIM-manager en hoofd R&D-afdeling, consultant, adviseur vastgoed, adviseur ICT tot manager Ontwikkeling & Exploitatie, CTO en leden van een directieraad.

Webinar Predictive twins in de gebouwde omgeving

Laat je verder inspireren

34 resultaten, getoond 1 t/m 5

Digital Built Environment

Informatietype:
Artikel
De Digital Built Environment (DBE) is de digitale innovatie-onderzoeksgroep binnen de Mobility & Built Environment (MBE) unit van TNO.

Connected mobility

Informatietype:
Artikel

Nieuwe TNO spin-off Scenexus haalt investering van 1,6 miljoen euro op

Informatietype:
Nieuws
15 januari 2025

Hoe overheden MaaS kunnen inzetten om maatschappelijke doelen te bereiken

Informatietype:
Insight
15 mei 2024

Met Urban Strategy vindt TNO in San Diego aansluiting bij innovatieve Amerikaanse westkust

Informatietype:
Insight
28 maart 2024